Değerli Danışanım;

Online danışmanlık süreci için birkaç noktanın altını çizmek istiyorum. Böylece sizin için daha sağlıklı, size ve mahremiyetinize özen gösterdiğimiz bir alan yaratabileceğimizi ve terapi süreci içerisinde daha şeffaf bir ilişki kurabileceğimizi düşünüyorum.

  • Bunlardan bir tanesi terapi süreci boyunca özellikle tercih ettiğiniz ya da etmediğiniz bir bağlantı sistemi var ise (Zoom, Skype…vs) bunu benimle paylaşmanız. Böylece mutabık olabileceğimiz ve kendinizi en konforlu hissedebileceğiniz bir bağlantı odası oluşturabileceğiz.
  • Görüşmemiz boyunca size ait olacak ve başkalarının sizi rahatsız etmeyeceğinden emin olabileceğiniz özel bir alan / ortam yaratmanızı rica edeceğim (buna ev halkı var ise onları önceden bilgilendirmek, telefonları sessize almak…gibi adımlar dahil olabilir). Seanslarımız 50 dakikadır, tam vaktinde başlar ve tam vaktinde biter; bu bilgi doğrultusunda hanenizdeki kişileri bilgilendirebilirsiniz. Böylece yukarda bahsettiğim gibi size ait bir ‘’terapi’’ çevresi oluşturmuş olacağız.
  • Eğer herhangi bir şekilde bağlantımız kesilirse ve o görüşme içerisinde teknik aksaklıklardan dolayı yeniden irtibatlaşamaz isek; 554 292 59 62’li telefon numarasından ya da gizemceviker@gmail.com adresi üzerinden haberleşebiliriz. Ben muhakkak o görüşmemizi telafi edecek bir sistem ayarlarım.
  • Tüm bunların dışında aklınıza gelen ya da deneyimlediğiniz herhangi olumlu/olumsuz ne var ise benimle her zaman şeffaf bir iletişim kurarak paylaşabilirsiniz. Size yargısız ve kucaklayıcı bir destek ve rehberlik sunmak; benim ilk önceliklerimden.

 

Sevgiyle;

 

Psikolog Doktor Gizem Çeviker

Klinik Psikoloji & Gelişim Psikolojisi Uzmanı,

Mindfulness Eğitmeni 

Email:gizemceviker@gmail.com

Tel: (+90) 554 292 5962 

Eskişehir Web Tasarım